هواشناسی مازندران - پیام تبریک مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت ولادت حضرت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و ولادت امام جعفر صادق(ع)سید محمدرضا رضوی- مدیر کل هواشناسی مازندران ، با صدور پیامی آغاز هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، در متن پیام سید محمدرضا رضوی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

فرا رسیدن 17ربیع الاول خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.

ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.

همدلی و وفاق میان تمامی مسئولان کشور در تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار موثر بوده و باید با وحدت و همدلی، فضاهای موجود را به گونه ای مدیریت کنیم که شاهد  توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در تمامی ابعاد باشیم.

امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی ، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم  توفیق داشته باشیم.

سید محمدرضا رضوی

مدیر کل هواشناسی استان مازندران


پیام تبریک مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت ولادت حضرت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و ولادت امام جعفر صادق(ع)

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز2850
دیروز14564
مجموع31916848