هواشناسی مازندران - پیام مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت روز جهانی قدسبه گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران ، مدیر کل هواشناسی استان با صدور پیامی مجموعه هواشناسی را به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

متن پیام «سید محمدرضا رضوی» بدین شرح است:

باسمه تعالی

روز قدس ، روز اسلام است . امام خمینی(ره)

یوم الله روز قدس روز نمایش وحدت مسلمین جهان و تجدید پیمان در پیروی از پیامبر اکرم(ص) و ائمه هدی، روز اعلام نفرت عمیق مسلمین عالم بر علیه رژیم نامشروع و غاصب صهیونیسم جهانی است. بی شک درایت و آینده نگری امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس در جهت اعلام حمایت جهان اسلام از آزادی قدس شریف، امروز عالم‌گیر شده است.

امروز بیش از هر زمان دیگری ملت‌های مسلمان نیازمند حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی در برابر رژیم ضدبشری اسرائیل هستند و لازم است با بصیرت و درایت، از توطئه‌ها و اختلاف افکنی صهیونیست‌ها که در صدد انحراف جهان اسلام از مبارزه با اشغالگران قدس شریف و احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطین، به سمت برادرکشی و جنگ مذهبی هستند، پرهیز کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از شما کارکنان گرامی دعوت می‌کنم تا در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز در وفاداری به آرمانهای امام و رهبری، با امت بزرگ اسلامی همنوا شوید و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنید.


پیام مدیر کل هواشناسی مازندران به مناسبت روز جهانی قدس

هشدارهای هواشناسی

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها

آمار سایت

امروز2857
دیروز14564
مجموع31916855