آمار سایت

امروز179
دیروز1623
مجموع38082667

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، روز یکشنبه 15 فروردین 1400، اولین نشست شورای اداری سال جدید با حضور مدیر کل، معاونین و روسای ستادی اداره کل هواشناسی استان در دفتر مدیرکل برگزار شد.

در ابتدای نشست سید محمدرضا رضوی مدیر کل استان ضمن تبریک سال نو و ابراز رضایت از همه بخشها در سال 99، هدف از برگزاری نشست شورای اداری استان را اجرای برنامه های ارائه شده ، ارزیابی برنامه های اجرایی دانسته و افزود: برنامه ریزی جهت ساماندهی ایستگاهها و بخش فناوری اطلاعات IT از اولویتهای برنامه های آینده اداره کل می باشد.

رضوی مدیر کل هواشناسی استان ضمن تاکید بر اهمیت رعایت سلسله مراتب اداری، برنامه ریزی نیروی انسانی در برنامه های روءسای ستادی و ادارات تابعه توجه به صرفه جویی در تمام امور با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و استان جهت تحقق اهداف شعار سال 1400، و رعایت نظم و انظباط اداری قرار گیرد.

سپس در ادامه نشست هر یک از روءسای اداری ضمن ارائه گزارشی از حوزه فعالیت خود امورات انجام شده را بصورت مکتوب و شفاهی ارائه نمودند و در ادامه ضمن بررسی چالشها و مشکلات مطرح شده، پیشنهادات ، انتقادات و راهکارهای لازم جهت برطرف شدن مشکلات مطرح شد.


برگزاری اولین نشست شورای اداری هواشناسی مازندران در سال 1400

پیش بینی وضعیت هوای استان

اخبار و رویدادها