در ایثاری ماندگار و به مناسبت روز جهانی اهداء خون، جمعی از کارکنان هواشناسی مازندران ، خون خود را اهدا نمودند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، هوشنگ بهزادی سرپرست هواشناسی ضمن دیدار با عبداله محمدی فیروزجایی مدیرکل انتقال خون مازندران، فرارسیدن روز ملی اهدای خون را به کارکنان پرتلاش سازمان انتقال خون و ‌تمامی عزیزانی که با اهدا مستمر خون خود، فرشته نجات هموطنان نیازمند به دریافت خون شده‌اند تبریک گفتند.

سرپرست هواشناسی مازندران اظهار داشت: این اداره کل با هدف تحقق مسؤلیت های اجتماعی، مشارکت در امور خیر و کمک به هم نوعان، وظیفه خود می داند تا باری از روی دوش جامعه و نیازمندان بردارد. بدین مناسبت و با همکاری سازمان انتقال خون استان تعدادی از همکاران با حضور در این مرکز، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند تا پاس داشتی برای روز جهانی اهداء کنندگان خون باشد.

مدیر کل سازمان انتقال خون مازندران نیز در این باره گفت: اقدام کارکنان هواشناسی استان در اهداء خون و ترویج این فرهنگ انسان دوستانه قابل ستایش است و جای قدردانی دارد. محمدی فیروزجایی با اشاره به اینکه هر واحد خون اهدایی به ۳ بیمار نیازمند زندگی دوباره می بخشد افزود: آقایان و خانم هایی که از سلامت جسمی و شرایط اهدا خون برخوردار هستند می توانند به ترتیب سالانه ۴ و ۳ نوبت خون اهداء کنند.در تقویم جهانی هر ساله ۱۴ ژوئن بنام روز جهانی اهداء خون نامگذاری شده است. در این روز ضمن قدردانی از اهداء کنندگان خون به بیماران نیازمند بر این عمل خداپسندانه و انسان دوستانه تاکید و یادآوری می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *